İnşaat

Hakkımızda

   Sellport şirketimiz müteahhitlik ve inşaat yönetimi konuların da hizmet veren ve kurulduğu günden bu yana kalite,güvenirlik,dürüstlük ve müşterilerine hizmet veren değerlerine bağlılığın başarını anahtarı olduğu inancıyla hizmet vermektedir.Bu inançla hem alt yapı hem de üst yapı konularında bir çok başarılı projeyi hayata geçirmiştir.

Sellport’un ana ilkesi mühendisliğinde zemin problemlerini çözümü,uygulama ve projelendirme çalışmalarını sürdürmek ve bu perspektif doğrultusunda temel mühendisliği konusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile mühendislik hizmeti vermektedir.

Sellport ; farklı sosyo-ekonomik statüdeki müşteri gruplarına cevap verebilmek için,farklı mimarilerde ve lokasyonlar da pek çok gayrimenkul geliştirme projesine imza atıyor.Şirketimizle ilgili olumlu değerlendirmeler bizlere yeni işlerde cesaret ve yön vermektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

   İnşaat sektöründe işimiz beton,demir ve çimentoyla sınırlı değildir. Asıl işimiz hayatı daha iyi yaşanabilir kılmaktır. Sellport şirketi Türkiye’nin bir parçası olarak sadece sektörünü değil,ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edicektir.

Değerlerimiz

    Müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşterimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmektir.üretim,pazarlama,satış,teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi,güvenilir,profesyonel hizmet sunmaktır.

Dış Ticarette Güven, Hız ve Kaliteden Ödün Vermeyin.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2009 Sellport